Domovská stránka » Zmena rozvozu a objednávok v rámci Bratislavy

Zmena rozvozu a objednávok v rámci Bratislavy

Aj tento týždeň máte možnosti si objednať aj z našej ponuky tentokrát výživ. Náš balíček je momentálne v cene 10 Eur, sú tam 2 jablkové výživy a dve ovocné – s rakytníkom, a s hruškou a čerešňou. Sú úplne bez cukru, bez chémie. V 370ml fľaškách. Ako postupovať a čo nové v Starej Tržnici v Bratislave v texte nižšie:

Milí priaznivci Starej tržnice, už túto sobotu pripravujeme prvý mini trh pred Starou tržnicou po nútenej pauze spôsobenej pandémiou. Viac info čoskoro! 📷 Zároveň si však naďalej môžete objednať produkty od našich trhovníkov aj online, no meníme systém doručenia. Po novom budeme balíky doručovať v sobotu alebo si ich budete môcť prísť vyzdvihnúť na trh pred tržnicu osobne.
Objednávkový formulár, všetky ďalšie potrebné informácie, ako aj aktuálny obsah balíčkov nájdete tu: https://bit.ly/2V1jWGs

▪️ objednávky prijímame od pondelka 10:00 do stredy 17:00 alebo do vypredania zásob
▪️ objednávky distribuujeme v daný týždeň v sobotu medzi 10:00 a 16:00 alebo si ich môžete prísť vyzdvihnúť osobne na sobotný mini trh pred Starou tržnicou
▪️ objednávky na doručenie vybavujeme iba v rámci Bratislavy
▪️ platba možná iba prevodom na účet vopred (platbu v hotovosti z dôvodu prevencie šírenia nového koronavírusu neakceptujeme)
▪️obsah balíkov je fixne daný, produkty sa nedajú vymieňať

Obsah balíčkov sa vhľadom na meniacu sa sezónu po týždňoch mení, nezabudnite si teda skontrolovať aktuálne zloženie balíčkov. POZOR! Rovnako sa môže meniť aj cena! 📷 Informácie nájdete v objednávkovom formulári. Ďakujeme, že podporujte slovenských farmárov a producentov.