Domovská stránka » Balíček na sobotu do Starej Tržnice

Balíček na sobotu do Starej Tržnice

Takýto balíček sme tento týždeň navrhli pre tých z Vás, ktorí si objednávate cez Starú Tržnicu. Áno, je tam aj čerstvá baza a medovka, 0,5l bazového sirupu, dve výživky, a malá Jabloňa.

Viac info pre Bratislavčanov:

Aj tento týždeň pre Vás pripravujeme sobotný trh v Strarej Tržnici a zároveň si naďalej môžete objednať balíčky produkty od našich trhovníkov. Po novom balíky doručujeme v sobotu alebo si ich môžete prísť vyzdvihnúť na trh pred tržnicu osobne.

Objednávkový formulár, všetky ďalšie potrebné informácie, ako aj aktuálny obsah balíčkov nájdete tu: https://bit.ly/2V1jWGs

▪️ objednávky prijímame od pondelka 10:00 do stredy 17:00 alebo do vypredania zásob

▪️ objednávky distribuujeme v daný týždeň v sobotu medzi 09:00 a 14:00 alebo si ich môžete prísť vyzdvihnúť osobne na sobotný mini trh pred Starou tržnicou medzi 09:00 a 15:00

▪️ objednávky na doručenie vybavujeme iba v rámci Bratislavy

▪️ platba možná iba prevodom na účet vopred (platbu v hotovosti z dôvodu prevencie šírenia nového koronavírusu neakceptujeme)

▪️obsah balíkov je fixne daný, produkty sa nedajú vymieňať

Obsah balíčkov sa vhľadom na meniacu sa sezónu po týždňoch mení, nezabudnite si teda skontrolovať aktuálne zloženie balíčkov. POZOR! Rovnako sa môže meniť aj cena! Informácie nájdete v objednávkovom formulári. Ďakujeme, že podporujte slovenských farmárov a producentov.