Domovská stránka » Po červenej domov – premietanie s diskusiou, už 10.4.

Po červenej domov – premietanie s diskusiou, už 10.4.

Sad Lívia v spolupráci s rodinkou Mazancovcov a filmárom Adamom Lisým Vás, všetkých dobrodruhov, srdečne pozývame 10.4.2022 o 17:00 na živé premietanie dokumentárneho filmu „Po červenej domov“ (800km cez hory s troma deťmi) po ktorom bude nasledovať diskusia o tomto dobrodružstve 🎙.
Vstupné pre dospelých je odporúčané na 3-5 Eur
Pre deti: dobrovoľné
——
Viac o spolupráci:
Spolupráca je tak trochu živelného charakteru. S Mazancovcami sme sa stretli spolu s našimi deťmi na Sninských rybníkoch, kde si dávali pauzičku na jednej z ich cyklo ciest, spolu s deťmi „vo vakoch i na bicykloch“ a už tam som si povedala, že by bolo pekné sa s nimi ešte niekedy stretnúť, možno aj u nás. Keby. No a to keby je teda v nedeľu 10.4.2022.
Viac o filme:
Aj neúspešný prechod Cesty hrdinov SNP môže byť úspešnou cestou za poznaním a putovaním. Priskočte na karičky k Evit a Jančimu a spolu so Stankom (2r.), Kolomankom (4r.) a Jankom (6r.) sa vydajte na 2 mesačné putovanie (najmä) po červenej značke až domov… bude to o veľkých plánoch, o chladných nociach, veľmi pomalom tempe, užívaní si prítomnosti, ufúľaných deťoch, úžasných ľuďoch, krásnom Slovensku, varení na ohni, minimalizme, pokore, putovaní, upratovaní si vlastných hodnôt, pote, nervoch, eufórii a životnom spomalení… bude to o ceste a deťoch, ktoré učia nás dospelákov ako žiť!