Všetkým deťom, tým malým a aj tým veľkým,
želáme lásku, zdravie, mier, bezpečný domov a ešte jedno, aby (sme) si nezabudli plniť svoje detské sny.
Lebo na tom, záleží.
Inak…
Včera sme boli po prvý krát vôbec voziť deti na Kolíňanskom Dni detí, a teda, bolo to veľmi milé a obcou Kolíňany pekne zorganizované, a teda ak by ste boli z okolitých dedín, vieme prísť aj k Vám(koňom) a na podobnej spolupráci sa dohodnúť…
